"Nie da się ukryć, że samochodzik jest zgrabny i wygodny, szybkość do 90 km/h, no i przystępna cena jedyne 50.000 złotych. Prawie darmo !"
Menu serwisu
Strona główna
Historia Mikrusa
Opis i Dane techniczne
Galeria fotografii
Spis Mikrusów
Dokumenty
Media / Publikacje o Mikrusie
Artykuły / Wywiady / Inne
Zloty / Rajdy / Spotkania

Kontakt

Podziękowania i Linki
Współpraca
Na skróty...
Ksi±żka o Mikrusie MR-300
K o l o r y   M i k r u s ó w
Mikrus na wesoło :-)
Ciekawostki Mikrusowe
Mikrus MR-300 w 3D
Mikrus na Facebooku
Partnerzy:

ABC o Mikrusie:
www.mikrus.fora.pl


Forum Polskiej Motoryzacji: www.fpm.up.pl

Oldtimery.com:

Zamówienie
Tytuł: "Mikrus MR-300 - 3 lata produkcji, 50 lat historii"

Cena: 84 zł

Co już się wydarzyło..
- ZapowiedĽ premiery
- Rajd Nocy Muzeów
- Moto Nostalgia
- Silnik MK-400
- Recenzje
Targi Pojazdów Zabytkowych "Moto Nostalgia"
Targi Moto Nostalgia (www.motonostalgia.pl) zostały zorganizowane w Warszawie w dniach 28-29 maja br i były pionierskim przedsięwzięciem tego typu w Polsce. Zapowiadana od pół roku w mediach impreza przyci±gnęła tłumy zwiedzaj±cych, którzy w sobotę i niedzielę mogli podziwiać zgromadzone pojazdy dokumentuj±ce historię ¶wiatowej motoryzacji. W dwóch obszernych halach przy ul. Marsa 56c eksponowano zarówno pojazdy użytkowe z czasów PRL (w tym trzy Mikrusy MR-300) jak też kilkadziesi±t ekskluzywnych, historycznych automobili "z górnej półki" i klasyczne samochody sportowe najbardziej znanych marek.


Targi zostały zorganizowane z dużym rozmachem - zaproszono na nie kilkudziesięciu wystawców oferuj±cych różnorodny asortyment produktów i usług dla zabytkowej motoryzacji. Swoje 125-lecie obchodziła firma Bosch, która ma w ofercie cał± linię akcesoriów, opracowan± specjalnie dla zabytków. Polskim dystrybutorem tych produktów jest firma Hoffman (www.auta-zabytkowe.pl) również obecna na targach.


Na Moto Nostalgii po raz pierwszy zaprezentowano wydrukowane egzemplarze ksi±żki "Mikrus MR-300 - 3 lata produkcji, 50 lat historii", które zostały przywiezione prosto z drukarni. Promocja ksi±żki odbywała się na stoisku patrona medialnego - miesięcznika Classicauto (www.classicauto.pl), gdzie zwiedzaj±cy mogli się zapoznać z tre¶ci± opracowania. O nowo wydanej publikacji informowały także ulotki, doł±czane do kwietniowego numeru Classicauto, rozdawanego bezpłatnie przez hostessy przy wej¶ciu na targi. Przywiezione egzemplarze ksi±żki trafiły po prezentacji do sponsorów oraz osób i instytucji, które w różny sposób wspomogły prace nad publikacj±. Monografi± Mikrusa zainteresował się nawet Mirosław Bugajski - organizator imprezy, który zamówił jeden egzemplarz. W ramach promocji ksi±żki pokazano także unikalny eksponat - prototypowy silnik MK-400, który miał zast±pić w Mikrusie seryjn± "trzysetkę". 

Ksi±żka "Mikrus MR-300 - 3 lata produkcji, 50 lat historii" będzie dostępna w sprzedaży od 6 czerwca br. w cenie 84 zł. Będzie j± można zamówić pod adresem sklep@mikrus.net.pl, poprzez stronę www.mikrus.net.pl lub nabyć poprzez portal Allegro:
- użytkownik: mikrus-net-pl,
- bezpo¶redni link do stony użytkownika:
http://allegro.pl/my_page.php?uid=20727526

Mieczysław Płocica