Recenzje książki „Podróżując Mikrusem”

Książka „Podróżując Mikrusem” niewątpliwie została dobrze przyjęta przez miłośników motoryzacji, a w szczególności pasjonatów Mikrusa MR-300. Poniżej publikujemy kilka nadesłanych opinii:

 • (…) czytam z zapartym tchem!!! Super książka. Dla mnie mnóstwo nowości, bo przecież w początkach PRL-u byłam maluchem i o motoryzacji z tamtych czasów prawie nic nie wiedziałam. Świetnie napisane, również z humorem.
 • (…) piękna edycja, bardzo staranne wydanie i oprawa. Książka ta zajmie po przeczytaniu honorowe miejsce wśród moich książek, tuż obok pierwszego tomu, bardzo interesującego.
 • W pierwszej kolejności chciałbym serdecznie podziękować Panu za książkę „Podróżując Mikrusem”, która dotarła do mnie w ubiegłym tygodniu. Podarunkiem tym sprawił Pan ogromną radość mnie, a także mojej żonie, która natychmiast przystąpiła do czytania wybranych fragmentów tego dzieła; no właśnie, dzieła! Zatem jednak w pierwszej kolejności gratuluję Panu tak wspaniałego wydawnictwa, które nie tylko treścią, ale również wspaniałą szatą graficzną najpierw przyciąga, a później wciąga czytelnika w świat, który już nie wróci, ale który wciąż budzi w nas wielkie emocje, teraz już tylko pozytywne! Nadmienię, że czytając historyjki o „Mikrusie” moja żona miała w oczach łzy, ale nie ze wzruszenia, jak można by sądzić, lecz ze śmiechu, który także mi nieodłącznie towarzyszy przy tej lekturze.
  Bardzo Panu dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym wyjątkowym projekcie i za uwiecznienie na łamach książki moich niewielkich wspomnień. Jestem dumny z tych paru wydrukowanych zdań i zaszczycony Pana dedykacją w moim egzemplarzu, za co jestem Panu dodatkowo wdzięczny. Teraz niecierpliwie czekam na możliwość kupienia kolejnych egzemplarzy książki, bo lista osób które chcę nią obdarować wciąż rośnie. W pierwszej kolejności będzie to moja siostra Maria, która wraz z mamą i ze mną jest na zdjęciach naszego „Mikrusa”. Myślę, że zrobi to na niej wielkie wrażenie, na co bardzo liczę.
  Kończąc, raz jeszcze chcę wyrazić uznanie dla Pana osiągnięcia i wyrazić wdzięczność za włączenie mnie w jego realizację.
  Jakub Wierciak, Warszawa, 3.07.2018
 • Świetna pozycja!
 • Kupiłem i czytam, polecam!
 • Polecam, przeczytałem jednym tchem w dwa wieczory!
 • Wspaniałe książki, lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika motoryzacji (a zwłaszcza miłośnika historii polskiej motoryzacji). Oba dzieła imponujące. Polecam.

 

  1 comment for “Recenzje książki „Podróżując Mikrusem”

 1. mieczysław Płocica
  2 grudnia 2018 o 09:08

  Dopisuję opinię od p. Karola Wyki, jednego z bohaterów książki:

  Jeszcze raz serdecznie Panom gratuluję szczęśliwego zakończenia żmudnej pracy a uwieńczeniem jej jest wydanie pięknej książki Podróżując Mikrusem. (…) Po 1 egz.przeznaczam dla kolegów Józika i Adama ,oraz syna i wnuka ,który do ślubu w Warszawie jechał właśnie posiadanym Mikrusem. (…) W najbliższym czasie planuję zorganizować spotkanie koleżeńskie i będzie ku temu okazja ażeby wręczyć przeznaczone Im egzemplarze. Serdecznie Panów pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję. Aktualne fotografie mojego Mikrusa prześlę po ich uporządkowaniu przy pomocy wnuka Karolka. Z poważaniem Karol Wyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *