Sprzedam samochód Mikrus MR-300, numer nadwozia: 308. 

Sprzedam samochód Mikrus MR-300, numer nadwozia: 308. Mikrus kupiony przeze mnie ‎27 ‎kwietnia ‎2007 roku. Mikrus najprawdopodobniej nigdy nie był remontowany, zachowany jest prawie w oryginalnym stanie. Podłoga w większości zdrowa – wystarczą drobne reperaturki. Oryginalna, ale zniszczona tapicerka, prawie niemodyfikowana deska rozdzielcza. Mikrus wymaga remontu, nie jest kompletny. Brakuje silnika oraz innych elementów – zgodnie ze zdjęciami przedstawiającymi aktualny stan (Galeria). Wymaga prac blacharskich – nadkola oraz skompletowania brakujących elementów. Sprzedawany Mikrus to dobra baza do remontu, bez żadnych udziwnień poprzednich właścicieli. Sprzedaję dokładnie to, co znajduje się na fotografiach w galerii: Galeria 308. Nie posiadam w tej chwili żadnych dodatkowych części na sprzedaż.

Posiadam umowę z poprzednim właścicielem oraz dowód rejestracyjny samochodu – rejestracja według mnie tylko na żółte tablice.

Cena (nie podlega negocjacji): 20 000 zł. Istnieje możliwość obejrzenia auta na żywo, po wcześniejszym umówieniu terminu. Auto znajduje się w Krakowie. Zainteresowanych proszę o kontakt i składanie ofert wyłącznie pod adres mailowy: bartosz.winiarski@mikrus.net.pl.

Informacje dodatkowe:

  1. Aktualne zdjęcia sprzedawanego samochodu:
  2. Galeria fotografii sprzedawanego Mikrusa: Galeria 308
  3. Nowemu właścicielowi udostępnię posiadaną przeze mnie bazę skanów dokumentów, które mogą być pomocne w remoncie.
  4. W Wielkim Liczeniu Mikrusów ten egzemplarz miał numer 4: Link do Liczenia Mikrusów
  5. Mikrus wziął udział w Zlocie Mikrusów, który odbył się 21-22 lipca 2007 roku w Mielcu z okazji 50-lecia samochodu Mikrus. W zlocie wzięło udział 12 Mikrusów (10 jeżdżących samochodów i 2 na lawetach): Galeria 1 oraz Galeria 2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *